AŞKSIN SEN

AŞKSIN SEN

7 Kasım 2010 Pazar

DOLPHİNARIUM

Pazar günü İstanbul Barosu'nun seçimlerinin olması ve oy kullanma yerinin Haliç Kongre Merkezinde olması sebebiyle, gezmeyi seven ben bunu fırsat bilerek, Eyüp'te bulunan  Dolphinariuma gittik.

Mors, Foklar ve Yunuslarla yapılan gösteri değişik bir keyifti. Ancak havuz alanının küçük olması sebebiyle yunuslar yeterince güzel gösteri yapamadılar, bu durum televizyonda izlediğimiz gösterilerden sonra beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Bence bir an önce daha büyük bir tesis yapılmalı ki "prenses" ve "matilda" tüm hünerlerini göstersinler.  Sarah ( mors) süperdi. Alkışı çok seven Sarah kimse alkışlamayınca kendi kendini alkışlıyordu.
Başta fotoğraf makinamızın şarjı bitti bir kaç görüntü cep telefonu ile çekince cep telefonumunda şarjı bitti ve elimizde sadece bir kaç görüntü kaldı.
Tam 25 TL, öğrenci 20 TL, 0-3 yaş ücretsiz. Kuzey'in sadece yunuslar ilgisini çekti, mors ve fokun yapabildikleri onu pek şaşırtmadı, zaten ön sırada oturan çocukları izlemek ona daha çok keyif verdi.Hiç yorum yok:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Related Posts with Thumbnails